Jste zde

Ondřej Kebrle BBA, MSc.

Ondřej Kebrle BBA, MSc., získal bakalářský titul v oblasti účetnictví na Oklahoma Christian University v USA a následně dokončil magisterské studium v oblasti obchodního managementu na Staffordshire University ve Velké Británii. V roce 2008 se stal registrovaným daňovým poradcem v rámci Komory registrovaných daňových poradců České republiky.

V roce 2003 nastoupil do společnosti Deloitte advisory, s.r.o. Svou kariéru zahájil na pozici řadového pracovníka na pobočce v Praze, později spoluzakládal daňovou pobočku v Ostravě a v letech 2012-2014 vykonával pozici vedoucího pobočky daňové kanceláře v Brně. Jeho odborným zaměřením bylo daňové poradenství v oblasti DPH. V letech 2014-2017 pracoval na pobočce Deloittu v Bruselu, kde měl na starosti správu celoevropského portfolia klientů v oblasti DPH a odpovídal za komunikaci s místními daňovými úřady v problematice DPH. V rámci svého působení v Belgii absolvoval také dlouhodobý pracovní pobyt na obdobné expertní pozici v Hyderabádu, Indie.

Od roku 2017 je zaměstnán v Českém metrologickém institutu na pozici Odborného ředitele pro ekonomiku a je jedním ze statutárních orgánů ČMI. Kromě základní ekonomické a správní agendy se zaměřuje na problematiku kofinancování evropských výzkumných programů a problematiku financování a administrace výzkumných a rozvojových projektů. Během svého působení v Českém metrologickém institutu se podílel na implementaci řady mezinárodních rozvojových metrologických projektů, například v Srbsku, Ázerbájdžánu, Moldavsku, či Bosně a Hercegovině.